top of page

A-Station

Розташування

вул. Князів Острозьких, 8

Метро

Арсенальна

Термін будівництва

Вперше за свою історію площадка колишнього заводу «Арсенал» відкрита для кожного. A Development втілює проєкт A-Station, який передбачає реновацію частини території заводу «Арсенал».

A-Station – це унікальна для Києва локація, своєрідна лендмарка, про яку говорять жителі столиці і яку відвідують і сім’ї, і креативна молодь. Зосередження архітектурних, дослідницьких, креативних хабів на одній локації  з підбіркою ресторанів на будь-який смак – ось що таке A-Station. Тут можна працювати, знайомитися з новими людьми та просто цікаво проводити час з друзями. Крім цього, це нові можливості для бізнесу в оновленому історичному місці. 

 

Це - великий проєкт компанії A Development з сучасної реставрації історичних будівель та площі колишнього заводу «Арсенал», виконаний в партнерстві з UDP і Quarter Partners.

Це приклад дизайну публічного простору, який хочеться копіювати.

 

У спорудах середини XIX-початку XX сторіччя розмістилися Creative States, Kyiv Food Market, Освіторія та фудзони, поміж ними облаштовано затишний зелений дворик.

Реалізовано

На півдорозі відомого туристичного маршруту Центр-Маріїнський парк-Києво-Печерська Лавра, Мистецький Арсенал-Співоче поле-Батьківщина мати.

bottom of page