top of page

Девелоперська компанія A Development ввела в експлуатацію 3-й будинок та завершила реалізацію житлової частини в поліфункціональному комплексі White Lines.


Незважаючи на триваючу збройну агресію рф та постійні обстріли, девелоперська компанія A Development завершила реалізацію та ввела в експлуатацію 3-й будинок в проєкті White Lines, що знаходиться в Голосіївському районі та межує з найбільшою зеленою зоною в середмісті Києва.

Відповідний сертифікат за реєстраційним номером ІУ123240409268 від Державної інспекції архітектури та містобудування України компанія отримала 19 квітня 2024 року, таким чином завершивши реалізацію житлової частини поліфункціонального комплексу.
“У непрості часи ми продовжуємо реалізовувати наші плани та проєкти. Війна вносить значні корективи в графіки реалізації, та виконання зобовʼязань перед інвесторами та містом — ключові стимули для компанії. Попереду на нас очікує багато роботи та викликів. Ми вдячні інвесторам за довіру, підтримку та розуміння, а Збройним силам України за можливість продовжувати свою справу”, — зазначають директори з продажів та маркетингу A Development Марина Гудима та Броніслав Чумак.


White Lines — перший в Києві реалізований проєкт в концепції 3D-поліфункціонального комплекса, котрий поєднує максимальну кількість функцій, затребуваних жителями мегаполісу. Великий вибір розваг та сервісів враховує очікування як дорослих, так і дітей, дозволяючи кожному члену родини обирати свій формат дозвілля та витрачати цінний час на дійсно важливі речі. Завдяки гармонійному поєднанню лаконічної виразної архітектури та великої кількості найскладніших функцій White Lines став фіналістом міжнародного професійного конкурсу World Architecture Festival у номінації Commercial mixed-use.


Наразі девелопер пропонує останні 8 квартир, з-поміж яких є панорамні варіанти з видом на Голосіївський парк. Разом з документами на право власності покупець отримує ключі від квартир і можливість одразу розпочати ремонтні роботи. З будь-яких питань можна звертатися у відділ продажів або на офіційний сайт комплексу. Також девелопер продовжує роботи з реалізації черг паркінгу з шелтером та ТРЦ і повністю завершити реалізацію комплексу у ІІ кварталі наступного року.


A Development – девелопер, який формує новий спосіб життя через багатофункціональні проєкти житлової нерухомості європейського рівня в Києві. Саме такий підхід до створення інфраструктури житлових комплексів дозволяє майбутнім власникам квартири використовувати свій власний час найбільш ефективно, не відволікатися на побутові незручності. Адже ми будуємо місто в місті, де все необхідне знаходиться поруч.

Партнери проєкту:

- компанія Futura hata www.futurahata.com.ua

- компанія UDP www.udp.ua


Kommentare


bottom of page